Rychlá Bezdrátová Nabíječka - Vinylová Deska

Rychlá bezdrátová nabíječka - vinylová deska

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Gadgets
Dodavatel:Kokiskashop
Cena:694 Kč
Rychlá bezdrátová nabíječka - vinylová deska 3 (60%) 19 hodnocení

Originální bezdrátová nabíječka u které nepotřebuje žádný kabel, aby se Váš mobilní telefon nabil. Navíc je tak krásná a Vaše okolí bude překvapené, když zjistí o jaký krásný designerský kousek se jedná a navíc je ke všemu plně funkční a praktický. Detailní popis bezdrátová nabíječka snadno nabíjíte telefon bez potřeby kabelu kompatibilní se všemi smartphony kompatibilní se standardem QI měří cca. 10 x 10 x 1,5 cm vstup: DC 5.0V / 2A výstup: DC 5.0V / 1A max baleno v dárkové krabičce Obsah balení 1x Rychlá bezdrátová nabíječka - vinylová deska


 • Bunda se spacákem a stanem 3v1
  Bunda se spacákem a stanem 3v1

  Naprostá vychytávka pro každého dobrodruha. Tahle bunda vás zachrání před nocí pod širákem. Nasaďte jí a získáte jak spacká, tak stan...

  1999 Kč
 • Rychlá bezdrátová nabíječka - vinylová deska
  Rychlá bezdrátová nabíječka - vinylová deska

  Originální bezdrátová nabíječka u které nepotřebuje žádný kabel, aby se Váš mobilní telefon nabil. Navíc je tak krásná a Vaše okolí..

  694 Kč
 • Magnetická mapa
  Magnetická mapa

  Pro všechny výletníky, sběratele krásných a tajuplných míst, kteří mají rádi pohled na své cestovatelské aktivity z výšky. Pomocí..

  926 Kč
 • BBQ přenosný gril
  BBQ přenosný gril

  Velice všestranný přenosný gril na dřevěné uhlí je skvělý způsob, jak grilovat jídlo, ať jste kdekoliv. Prostě rozložte a postupujte..

  2297 Kč
 • Pétanque – velký set
  Pétanque – velký set

  Pétanque - velký set je hrou, kde si vyzkoušíte jakou máte přesnou mušku! Tento kvalitní set obsahuje 6 stejně vážících koulí s jednou..

  653 Kč
 • Křišťál Swarovski - solární imitace duhy
  Křišťál Swarovski - solární imitace duhy

  Solárně napájený motorek, který otáčí s krystaly. Ty v prostředí domova zavádějí příjemnou a odlehčenou atmosféru. Podle tradičního..

  700 Kč
 • CorbySport 56974 Stolní mini basketbal s LCD displejem
  CorbySport 56974 Stolní mini basketbal s LCD displejem

  Elektrická basketbalová hra Moderní klasika pro malé i velké fanoušky basketbalu Akční balíček basketbalové hry pro 2 osoby ve stylu..

  843 Kč
 • Adoptuj delfína
  Adoptuj delfína

  Každý rok v mořích a oceánech zahyne vinou znečištění a vlečných sítí tisíce delfínů. Díky koupi balíčku Adoptuj delfína,..

  656 KčVybavení pro: Gadgets V sekci hobby je možné objevit rychlá bezdrátová nabíječka - vinylová deska!
© 2021 Kontakt