Bunda Se Spacákem A Stanem 3v1

Bunda se spacákem a stanem 3v1

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Gadgets
Dodavatel:Kokiskashop
Cena:1999 Kč
Bunda se spacákem a stanem 3v1 3,25 (65%) 21 hodnocení

Naprostá vychytávka pro každého dobrodruha. Tahle bunda vás zachrání před nocí pod širákem. Nasaďte jí a získáte jak spacká, tak stan. To je bezkonkurenční bunda, kterou získáte maximální komfort v přírodě. Tato na první pohled obyčejná bunda je ve skutečnosti velmi praktická při nouzovém nocování venku, ve chvíli se totiž může proměnit v přístřešek na pomezí spacáku a stanu. JakPak je prodyšná, voděodolná bunda s integrovaným stanem, moskytiérou a spacákem. Spaní v této „bundě" nebude měkčí než holé zemi, ale dokáže v nouzové situaci ochránit před nepříznivými počasím. Obě části lze oddělit: spacák se rozbaluje z vnitřní části zad bundy, stan z kapsy na zádech. Technické údaje: Bunda Spacák Stan Vše v jednom praktickém a lehkém balení Obsah balení: 1 x Bunda se spacákem a stanem 3v1


 • Rychlá bezdrátová nabíječka - vinylová deska
  Rychlá bezdrátová nabíječka - vinylová deska

  Originální bezdrátová nabíječka u které nepotřebuje žádný kabel, aby se Váš mobilní telefon nabil. Navíc je tak krásná a Vaše okolí..

  694 Kč
 • Magnetická mapa
  Magnetická mapa

  Pro všechny výletníky, sběratele krásných a tajuplných míst, kteří mají rádi pohled na své cestovatelské aktivity z výšky. Pomocí..

  926 Kč
 • BBQ přenosný gril
  BBQ přenosný gril

  Velice všestranný přenosný gril na dřevěné uhlí je skvělý způsob, jak grilovat jídlo, ať jste kdekoliv. Prostě rozložte a postupujte..

  2297 Kč
 • Pétanque – velký set
  Pétanque – velký set

  Pétanque - velký set je hrou, kde si vyzkoušíte jakou máte přesnou mušku! Tento kvalitní set obsahuje 6 stejně vážících koulí s jednou..

  653 Kč
 • Křišťál Swarovski - solární imitace duhy
  Křišťál Swarovski - solární imitace duhy

  Solárně napájený motorek, který otáčí s krystaly. Ty v prostředí domova zavádějí příjemnou a odlehčenou atmosféru. Podle tradičního..

  700 Kč
 • CorbySport 56974 Stolní mini basketbal s LCD displejem
  CorbySport 56974 Stolní mini basketbal s LCD displejem

  Elektrická basketbalová hra Moderní klasika pro malé i velké fanoušky basketbalu Akční balíček basketbalové hry pro 2 osoby ve stylu..

  843 KčVybavení pro: Gadgets V sekci hobby je možné objevit bunda se spacákem a stanem 3v1!
© 2021 Kontakt