Woody Houpací kruh pr. 85 cm, červeno-modrá

Woody Houpací Kruh Pr. 85 Cm, červeno-modrá

Woody Houpací kruh pr. 85 cm, červeno-modrá

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Hračky
Dodavatel:Woody
Cena:1899.00 Kč
Woody Houpací kruh pr. 85 cm, červeno-modrá 2,25 (45%) 19 hodnocení

Houpačka pro zábavu i relaxaci. Sedák je vypleten provazovou sítí, kovový rám je rovněž chráněný provazem. Použitý materiál umožňuje komfortní odpočinek i bezpečné houpání. Houpačka se může používat pouze vsedě nebo vleže. Zavěšuje se za kovové kroužky, které jsou provlečené na závěsných lanech. Lana jsou pevně zakončena zataveným uzlem ve spodní části kruhu. Houpačka byla oceněna jako vítěz soutěže HRAČKA ROKU 2013. Technické parametry a specifikace: průměr kruhu: 85 cm max.nosnost: 100 kg nebo pro 1-2 děti délka závěsných lan je 170 cm venkovní použitíUmístění je vhodné na plochý, ne betonový, dlážděný a asfaltovaný povrh, s minimálním odstupem 2 m od možných překážek, jako jsou ploty, garáže, domy, převislé větve, prádelní šňůry nebo elektrická vedení.


 • Dolu Dětský traktor šlapací s vlečkou, zelená
  Dolu Dětský traktor šlapací s vlečkou, zelená

  Velký šlapací traktor poskytne dětem spoustu zábavy. Je doplněn přídavnou vlečkou, díky níž můžou odvézt spoustu nákladu. Traktor..

  1249.00 Kč
 • Woody Dětský stan - TEEPEE
  Woody Dětský stan - TEEPEE

  Stan je vhodnou hračkou především do interiéru, kde navozuje dětem pocit bezpečí, úkrytu a vymezuje jejich soukromé území. Díky..

  999.00 Kč
 • BOT 1010 Domeček MAGICAL čer. BUDDY TOYS
  BOT 1010 Domeček MAGICAL čer. BUDDY TOYS

  Pořiďte si u nás domeček magical a Vaše děti si už nebudou chtít hrát jinde. Vyrobeno z kvalitního odoného plastu v barevném..

  1999.00 Kč
 • Bino Stan pirát
  Bino Stan pirát

  Stan pro kluky s motivem pirátů je vhodný jak do interiéru, tak do exteriéru za příznivého počasí. Tyčky jsou na postavení,..

  389.00 Kč
 • Bino Konývka Máša a medvěd žlutá, 25 cm
  Bino Konývka Máša a medvěd žlutá, 25 cm

  Pořiďte svým dětem tuto roztomilou konývku, se kterou si skvěle vyhrají na pískovišti nebo u vody. Má na sobě potisk Máši s jejím..

  199.00 Kč
 • Vodní aqua park BA010
  Vodní aqua park BA010

  Zábavná skákací atrakce VODNÍ AQUA PARK je zabezpečená síťovinou, vstup a výstup je skluzavkou s bezpečnostními mantinely. Výrobním..

  22999.00 Kč
 • Woody Zahradní domeček s barevným lemováním
  Woody Zahradní domeček s barevným lemováním

  Dětský zahradní domeček bude skvělou zábavou dětem na zahradě. Domeček je vyroben z přírodního materiálu smrkového dřeva, střecha..

  3699.00 Kč
 • Woody Provazový žebřík (do 50 kg)
  Woody Provazový žebřík (do 50 kg)

  Žebřík je určen pro zavěšení na zahradu, ale potěší děti i doma v dětském pokojíku. Bezpečné a rychlé zavěšení na jedno..

  249.00 KčVybavení pro: Hry na zahradu V sekci dětské zboží | hračky je možné objevit woody houpací kruh pr. 85 cm, červeno-modrá!
© 2021 Kontakt