Vigan Mammoth ZH27 DGX zavařovací hrnec digitální, nerez

Vigan Mammoth ZH27 DGX Zavařovací Hrnec Digitální, Nerez

Vigan Mammoth ZH27 DGX zavařovací hrnec digitální, nerez

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Bytové doplňky a dekorace
Dodavatel:Vigan
Cena:2999.00 Kč
Vigan Mammoth ZH27 DGX zavařovací hrnec digitální, nerez 4,75 (95%) 17 hodnocení

Univerzální zavařovací hrnec s digitálním ovládáním pro zavařování ovoce, zeleniny, hub, marmelád, masa apod. Hrnec využijete i pro vaření, ohřívání a udržování teploty nápojů (svařené víno, čaj, punč), klobás, párků, gulášů, polévek apod. Do hrnce se vejde 14 ks zavařovacích sklenic s objemem 1 l ve dvou vrstvách nad sebou, nebo 22 sklenic s objemem 0,7 l. Vestavěný výpustný kohout je vhodný pro stáčení svařeného vína, čaje, punče nebo jiných horkých nápojů.Technické parametry a specifikace: modře podsvětlený displej snadno čistitelný hygienický nerezový plášť plynule nastavitelný termostat 30 - 100 °C plynule nastavitelný časovač 0 - 120 minut nebo nepřetržitý chod plastové víko skrytý topný článek ochrana proti vyvaření a přehřátí světelná signalizace zapnutí tepelně izolované rukojeti typ ochrany IPX3 - ochrana proti stříkající vodě zavařovací rošt provedení nerez, černý plast


 • Orion Víčko kovové BIO 66 KARO 10ks
  Orion Víčko kovové BIO 66 KARO 10ks

  Sada deseti kusů víček na zavařovací sklenici se závitem s průměrem hrdla 6,6 cm. Díky stylovému červeno-bílému dekoru s kostičkami..

  59.00 Kč
 • Concept ZH0040
  Concept ZH0040

  Se zavařovacím hrncem Concept ZH0040 uchováte vaši úrodu po celý rok. Poradí si nejen se zavařováním a sterilizací ovoce a zeleniny, ale..

  3279.00 Kč
 • TESCOMA Odpeckovač švestek HANDY
  TESCOMA Odpeckovač švestek HANDY

  Odpeckovač HANDY švestku jedním stisknutím rukojetí podélně rozpůlí a zbaví ji pecky. Je vynikající pro odpeckování čerstvých,..

  149.00 Kč
 • ORION Sklenice zavařovací STURZGLAS 0,44 l
  ORION Sklenice zavařovací STURZGLAS 0,44 l

  Sada osmi zavařovacích sklenic z čirého skla se závitem. Sklenice jsou vhodné k zavařování ovoce, zeleniny, k přípravě marmelád a..

  119.00 Kč
 • ORION Kleště vytahovací na zavařovací sklenice
  ORION Kleště vytahovací na zavařovací sklenice

  Kleště na vytahování horkých zavařovacích sklenic z vroucí vody po zavařování. Jsou opatřeny protiskluzovou vrstvou na části, která..

  99.00 Kč
 • ORION Víčko kov BIO 66 ZELENINA 10 ks E
  ORION Víčko kov BIO 66 ZELENINA 10 ks E

  Hliníkové šroubovací víčko na zavařovací sklenice, které jsou vhodné pouze do teploty do 100 °C. Tyto víčka jsou vhodná pro..

  59.00 Kč
 • Tescoma Odpeckovávač třešní HANDY
  Tescoma Odpeckovávač třešní HANDY

  Tescoma Odpeckovávač třešní HANDY. Vynikající pro snadné a rychlé odpeckování čerstvých, kompotovaných i mražených třešní bez..

  529.00 KčVybavení pro: Zavařovací hrnce V sekci nábytek | bytové doplňky a dekorace | doplňky do kuchyně | vaření je možné objevit vigan mammoth zh27 dgx zavařovací hrnec digitální, nerez!
© 2021 Kontakt