Topvet for pets Topvet Sirup Biotin s boswelií pro psy

Topvet For Pets Topvet Sirup Biotin S Boswelií Pro Psy

Topvet for pets Topvet Sirup Biotin s boswelií pro psy

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Chovatelské potřeby
Dodavatel:Topvet
Cena:199.00 Kč
Topvet for pets Topvet Sirup Biotin s boswelií pro psy 5 (100%) 28 hodnocení

Originální receptura vyvinutá na základě nejnovějších poznatků současné vědy a moderní fytofarmacie.Biotin s Boswelií je doplňkem stravy, který se podílí na zlepšení kvality kůže, srsti a drápků. Při nedostatku biotinu se srst stává matnou, lomivou a drsnou. Pokožka je přesušená, svědivá a s tvorbou lupů. Drápky jsou při nedostatku lomivé a třepivé. Biotin je vhodný doplněk také pro březí a kojící feny. Trvalé podávání biotinu usnadňuje rozčesávání a zabraňuje plstnatění srsti. Boswelie je již stovky let používána pro své hojivé účinky.  Návod k použití: podávejte 5 ml (čajová lžíce) přípravku na 10 kg hmotnosti denně. Sirup se velmi dobře aplikuje v potravě. Výhodou je velmi příjemná chuť.Složení: invertní fruktózový sirup, Biotin, Boswellia Serrata, Vitamín CObsah: 200 ml5 mlBiotin2,5 mgBoswellia Serrata100 mgVitamin C50 mgUpozornění: používejte dle návodu k použití. Překročení denní dávky není zdravotním rizikem. Doporučujeme užívat v jednom cyklu alespoň 3 měsíce. Pouze pro zvířata.Skladování: skladujte v suchu při pokojové teplotě. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Uchovávejte mimo dosah dětí a nepoučených osob.Doba použitelnosti: 30 měsíců od data výrobyVýrobce a držitel rozhodnutí o schválení:MVDr. Jiří Pantůček, Brno, Vodova 40, 61200, Česká republika


  • Topvet sirup Stres 200 ml
    Topvet sirup Stres 200 ml

    Veterinární přípravek pro psy Stres, podpora při zklidnění a utlumení stresu.O níže uvedených surovinách je historicky známo a je..

    199.00 KčVybavení pro: Ostatní pomůcky pro psy V sekci hobby | chovatelské potřeby | pro psy je možné objevit topvet for pets topvet sirup biotin s boswelií pro psy!
© 2021 Kontakt