Nástěnný Regál Rom 2

Nástěnný Regál Rom 2

Nástěnný Regál Rom 2

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Nábytek do pracovny a kanceláře
Dodavatel:Möbelix
Cena:629.00 Kč
Nástěnný Regál Rom 2 2,75 (55%) 19 hodnocení

Nástěnná police ROM zaujme jasnými liniemi a neobvyklým kosočtvercovým tvarem. S rámem, přibližně 60 x 60 x 15 cm (Š / V / H) velkým, vyrobeným z černého lakovaného železa a poličkami v borovicovém dekoru, představuje skutečný poutač pozornosti v každé místnosti. Máte malé dekorativní předměty nebo oblíbené fotografie, pro které stále hledáte ideální místo? Tento závěsný prvek se dvěma poličkami poskytuje vždy dokonalou prezentační plochu. Nástěnná police ROM je k dispozici v obchodech a e-shopu Möbelix v různých provedeních!  


 • Regál Nástěnný Remus 2
  Regál Nástěnný Remus 2

  S nástěnným regálem REMUS 2 můžete ozdobit svůj domov obzvlášť trendovým kusem nábytku. Poličkový regál o rozměrech cca 40 x 50 x 12..

  729.00 Kč
 • sada Nástěnných Polic Mila
  sada Nástěnných Polic Mila

  Tato třídílná sada nástěnných polic v černé barvě je stylovým a praktickým doplňkem do každého domova. Kovové poličky ve tvaru..

  629.00 Kč
 • Tabule na Poznámky Cage
  Tabule na Poznámky Cage

  Tato vynikající tabule v přírodní a černé barvě má flexibilní využití v každém domově. Nabízí užitečnou desku na psaní křídou a..

  899.00 Kč
 • Stolní betonový organizér Lyon Béton Blockwork
  Stolní betonový organizér Lyon Béton Blockwork

  Jednoduché linie, čisté geometrické tvary a materiál, který vám nebude dělat starosti - beton. Tyhle základní charakteristiky dělají z..

  1169 Kč
 • Tmavý stojánek YAMAZAKI Rin Pen
  Tmavý stojánek YAMAZAKI Rin Pen

  Perfektní organizér, na všechno, co u vás doma tak trochu postrádá řád? Ano, stojánek Rin Pen! Designeři značky Yamazaki vnáší do svých..

  1045 Kč
 • Bílý stojánek na tablet YAMAZAKI Square
  Bílý stojánek na tablet YAMAZAKI Square

  Moderní domácnost už se moc nepodobá té klasické, na kterou byly zvyklé naše babičky. Tak například dnes už jen málokdo vaří z..

  365 KčVybavení pro: Skříne a regály V sekci pracovna a kancelář | nábytek do pracovny a kanceláře je možné objevit nástěnný regál rom 2!
© 2021 Kontakt