Nástěnný Regál Rom 1

Nástěnný Regál Rom 1

Nástěnný Regál Rom 1

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Nábytek do pracovny a kanceláře
Dodavatel:Möbelix
Cena:929.00 Kč
Nástěnný Regál Rom 1 3,25 (65%) 20 hodnocení

Nástěnná police ROM zaujme jasnými liniemi a neobvyklým kulatým tvarem. S rámem, přibližně 70 x 70 x 15 cm (Š / V / H) velkým, vyrobeným z černého lakovaného železa a poličkami v borovicovém dekoru, představuje skutečný poutač pozornosti v každé místnosti. Máte malé dekorativní předměty nebo oblíbené fotografie, pro které stále hledáte ideální místo? Tento závěsný prvek se čtyřmi poličkami poskytuje vždy dokonalou prezentační plochu. Nástěnná police ROM je k dispozici v obchodech a e-shopu Möbelix v různých provedeních!


 • Nástěnný Regál Rom 2
  Nástěnný Regál Rom 2

  Nástěnná police ROM zaujme jasnými liniemi a neobvyklým kosočtvercovým tvarem. S rámem, přibližně 60 x 60 x 15 cm (Š / V / H) velkým,..

  629.00 Kč
 • Regál Nástěnný Remus 2
  Regál Nástěnný Remus 2

  S nástěnným regálem REMUS 2 můžete ozdobit svůj domov obzvlášť trendovým kusem nábytku. Poličkový regál o rozměrech cca 40 x 50 x 12..

  729.00 Kč
 • sada Nástěnných Polic Mila
  sada Nástěnných Polic Mila

  Tato třídílná sada nástěnných polic v černé barvě je stylovým a praktickým doplňkem do každého domova. Kovové poličky ve tvaru..

  629.00 Kč
 • Tabule na Poznámky Cage
  Tabule na Poznámky Cage

  Tato vynikající tabule v přírodní a černé barvě má flexibilní využití v každém domově. Nabízí užitečnou desku na psaní křídou a..

  899.00 Kč
 • Stolní betonový organizér Lyon Béton Blockwork
  Stolní betonový organizér Lyon Béton Blockwork

  Jednoduché linie, čisté geometrické tvary a materiál, který vám nebude dělat starosti - beton. Tyhle základní charakteristiky dělají z..

  1169 Kč
 • Tmavý stojánek YAMAZAKI Rin Pen
  Tmavý stojánek YAMAZAKI Rin Pen

  Perfektní organizér, na všechno, co u vás doma tak trochu postrádá řád? Ano, stojánek Rin Pen! Designeři značky Yamazaki vnáší do svých..

  1045 KčVybavení pro: Skříne a regály V sekci pracovna a kancelář | nábytek do pracovny a kanceláře je možné objevit nástěnný regál rom 1!
© 2021 Kontakt