Dřevěný Set Farmy A 5 Zvířátek Djeco Farmhouse

Dřevěný set farmy a 5 zvířátek Djeco Farmhouse

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Pro děti
Dodavatel:Djeco
Cena:539 Kč
Dřevěný set farmy a 5 zvířátek Djeco Farmhouse 3 (60%) 22 hodnocení

Najít bezpečnou hračku, která svými barvami zaujme ty nejmenší, ale zároveň potěší i oči dospělých, není lehký úkol. Set farmářského domečku a roztomilých zvířátek je skvělou volbou pro malé milovníky přírody od 18 měsíců věku. Příbytek má i bydílko pro slepičku a spusta místa pro kravičku, pejska, koníka a kočku. Rozměry dřevěného příbytku: 17 x 15 x 14,5 cm Rozměry balení: 18 x 16 x 15.5 cm - Délka: 18.3 cm - Šířka: 15.5 cm - Výška: 16 cm - Váha: 511 g - Typ: Unisex - Materiál: Dřevo - Doporučený věk: 1 - 3


 • Dětské puzzle Djeco Observation Lesní Orchestr
  Dětské puzzle Djeco Observation Lesní Orchestr

  Puzzle přinášejí zábavu nejen pro děti, ale i dospělé. Naučte se poznávat hudební nástroje. Po složení celého obrázku totiž můžete..

  349 Kč
 • Dětské puzzle Djeco Dráček
  Dětské puzzle Djeco Dráček

  Puzzle patří mezi klasiky zábavy pro děti i dospělé. Tento kousek je ale jedinečný tvarem i nápadem. Unikátní design vodního dráčka po..

  339 Kč
 • Dětské hmatové puzzle Djeco Farma
  Dětské hmatové puzzle Djeco Farma

  Puzzle patří mezi klasiky zábavy pro děti i dospělé. Tento kousek je ale jedinečný tvarem i myšlenkou. Jednotlivé dílky navozují dojem..

  469 Kč
 • Dětské puzzle Djeco Duhoví Tygři
  Dětské puzzle Djeco Duhoví Tygři

  Puzzle přinášejí zábavu nejen pro děti, ale i dospělé. Pestrobarevná ilustrace od Muriela Kerby, která vás zavede do kouzelného světa..

  379 KčVybavení pro: Dětské hračky V sekci kategorie | pro děti | hry a hračky je možné objevit dřevěný set farmy a 5 zvířátek djeco farmhouse!
© 2021 Kontakt