Bílý Věšák Z Kaučukového Dřeva Actona Bremen

Bílý věšák z kaučukového dřeva Actona Bremen

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Nábytek
Dodavatel:Actona
Cena:1179 Kč
Bílý věšák z kaučukového dřeva Actona Bremen 4,25 (85%) 23 hodnocení

Dopřejte svému domovu efektní organizaci na skandinávský způsob. Úložným prostorům Actona vládne jednoduchost v dokonale hřejivé podobě, která bude vašemu interiéru opravdu slušet. O značce: Současný design, který však pamatuje na minulost a bere si z ní to nejlepší. Taková je strategie dánské značky Actona, která tak ve svém nábytku kombinuje modernu s lehkými retro akcenty odkazujícími na to nejzajímavější, co severský design dosud přinesl. - Rozměry: 45 x 176 x 51 cm (hloubka x výška x šířka) - Hmotnost: 2.4 kg - Materiál: kaučukové dřevo - Montáž: demontováno, nutné složit


 • Stojan na oblečení Portant Noir
  Stojan na oblečení Portant Noir

  Válí se vám nevzhledně po židlích oblečení, které nemáte kam dát? Pak si na ně pořiďte tento praktický stojan. Je v minimalistickém..

  809 Kč
 • Stojan na oblečení Compactor Tubes Blanc
  Stojan na oblečení Compactor Tubes Blanc

  Válí se vám nevzhledně po židlích oblečení, které nemáte kam dát? Pak si na ně pořiďte tento praktický stojan. Je v minimalistickém..

  789 Kč
 • Stojan na oblečení Compactor Range Steel
  Stojan na oblečení Compactor Range Steel

  Mějte ve svém oblečení pěkný pořádek a pořiďte si tento šikovný stojan. Ocení ho především ti, co se často stěhují, bydlí v..

  799 KčVybavení pro: Věšáky V sekci kategorie | nábytek | ostatní úložné prostory a stojany na oblečení je možné objevit bílý věšák z kaučukového dřeva actona bremen!
© 2021 Kontakt